Mieszkania do remontu Chorzów, gdzie szukać?

skup nieruchomości chorzów

Mieszkania do remontu Chorzów, gdzie szukać?

Mieszkania do remontu Chorzów, gdzie szukać?

skup nieruchomości chorzów

Firma skup nieruchomości chorzów wykonuje kompleksowe wykończenia wnętrz mieszkań do remontu, wykończenia mieszkań “pod klucz”, łazienek, sklepów i lokali użytkowych, domów na terenie chorzowa i okolic. Mogę zarekomendować korzystanie z usług Firmy skup nieruchomości. Prace w łazience i ubikacji – flizowanie, sufity podwieszane, transport materiałów budowlanych, wywiezienie gruzu i odpadów wykonano starannie, solidnie i terminowo zgodnie z umową. Pan Janusz Gorycki chętnie pomaga i udziela rad przy prowadzonych pracach. Nie ma też problemów z kontaktem i uzgodnieniem zakresu prac. Jestem zadowolony z usługi. Piotr Wiatrowski.

Na czas remontu zabezpiecz tak samo meble, sprzęty, jak i wszystkie przedmioty, które znajdują się w szafach i komodach oraz na ich półkach i blatach. Wykorzystaj ten czas, by je porządnie odkurzyć. Ubrania oraz tekstylia przewietrz i spakuj do kartonów, a pozostałe przedmioty wyczyść mokrą szmatką i zabezpiecz folią bąbelkową , pakując następnie do kartonów.

Czy mieszkania do remontu się opłacają?

Jednym z głównych czynników decydujących przeprowadzce do mieszkania do remontu, są większe szanse na rozwój kariery zawodowej. Ludność napływową stanowią przede wszystkim młodzi ludzie, skoncentrowani na osiągnięciu sukcesu zawodowego. Będąc wielkim i dynamicznym centrum nowoczesnych usług biznesowych, stolica stanowi dla nich bardzo dobry wybór. Znajdują się tutaj centra usług wspólnych takich międzynarodowych gigantów, jak Accenture, Google, Royal Bank of Scotland i wielu innych. Funkcjonują największe centra badawczo-rozwojowe firm, takich jak Samsung czy General Electric. W ślad za nimi idą inne, mniejsze przedsiębiorstwa usługowe, które ściągają do siebie pracowników z całej Polski. Perspektywa zamieszkania i pracy w centrum świata biznesowego odgrywa kluczową rolę dla większości osób podejmujących decyzję przeprowadzce.

Wniosek złożyliśmy około września lub października 2011 r. – nie pamiętam. Naszym kryterium była dzielnica, układ mieszkania, czy można zrobić toaletę, czy nie ma wilgoci i grzyba. Udało się stosunkowo szybko – po około pół roku. Mieszkanie 38 m2, czwarte piętro, skosy, układ bardzo fajny, toaleta już w środku (znaczy samo wc), pokój, kuchnia, przedpokój z WC w szafie (tak w szafie… taka drewniana rozwalona zabudowa). Wiadomo – nie było kolorowo. Wyglądało koszmarnie: okna zabite dechami, na ścianach niezidentyfikowane coś, podejrzana muszla klozetowa z zawartością, drzwi wejściowe zamykane na skobel i kłódkę. Miało jednak potencjał 🙂 Od razu widziałam, że można z niego zrobić super mieszkanko.

Ile kosztują mieszkania do remontu?

Mzuri CFI 1 stało się ostatnio właścicielem kamienicy w centrum szczecina. – Wliczając koszty transakcyjne, budynek kosztował prawie 1 mln zł. Remont pochłonie około 3 mln zł. Spodziewamy się sprzedać mieszkania za około 4,75 mln zł, co przy około 45 kawalerkach, które powstaną, da cenę około 105 tys. zł za w pełni wyposażone mieszkanie – mówi Artur Kaźmierczak. – Taka kawalerka powinna przynieść inwestorowi zwrot rzędu 7 proc. rocznie. Spółka zaś w ciągu dwóch lat trwania projektu zarobi, przed opodatkowaniem, około 750 tys. zł, czyli około 50 proc. zaangażowanego kapitału – podaje.

No Comments

Post A Comment