Skup nieruchomości, jaki wybrać?

skup-nieruchomosci-2020-polska

Skup nieruchomości, jaki wybrać?

Skup nieruchomości, jaki wybrać?

skup-nieruchomosci-2020-polska

Skup nieruchomości Warszawa 2020 jest to forma szybkiej sprzedaży nieruchomości. Nie masz głowy na wystawianie setek ogłoszeń i bezustanne czekanie na klienta to świetnie trafiłeś. Zajmujemy się skupem nieruchomości nie tylko w Warszawie. Posiadamy również skup nieruchomości Kraków 2020. Dzięki nam uwolnisz swoje środki zamrożone w nieruchomości. To, co wyróżnia nas na tle innych firm, to przede wszystkim bardzo korzystna oferta, która gwarantuje naszym klientom dostęp do najlepszych nieruchomości w korzystnych cenach.

W CZYM NAM MOŻE POMÓC SKUP NIERUCHOMOŚCI?

Na początek musimy sami znaleźć osobę/firmę, która zajmuje się skupem nieruchomości. Najszybciej takie źródło znajdziemy w internecie, gdzie można zaleźć numer telefonu lub wypełnić stosowny formularz.

Kolejnym etapem jest kontakt i przedstawienie jaką nieruchomość chce się sprzedać. Podajemy wtedy dane dotyczące lokalizacji, wielkości i rodzaju oferowanej nieruchomości. To znaczy czy jest to dom, mieszkanie czy działka. Dodatkowo wysyła się zdjęcia i podaje numer Księgi Wieczystej. Następnie zgłoszenie trafia do osoby, która je analizuje, a następnie kontaktuje się w celu przeprowadzenia oględzin i zrobienia wyceny.

Na takim spotkaniu lub krótko po nim podawana jest osobie zainteresowanej cena po jakiej dokonana może być transakcja. Teraz wszystko zależy od właściciela nieruchomości.Jeżeli przyjmie ofertę to w przeciągu kilku dni zainteresowane strony spotykają się u Notariusza i podpisują umowę. Wedle uznania sprzedającego po podpisaniu aktu notarialnego przekazywana jest główka lub zrobiony jest przelew i ciągu 24 godzin pieniądze są na koncie sprzedawcy.

CZY TAKA TRANSAKCJA JEST BEZPIECZNA?

Nasz skup nieruchomości Warszawa 2020 oraz skup nieruchomości Kraków 2020 dba o bezpieczeństwo każdej transakcji w ten sposób, że jest ona sfinalizowana u notariusza, jak każda umowa sprzedaży nieruchomości. Jak wiemy, notariusz to osoba zaufania publicznego i trzyma pieczę nad przebiegiem całej transakcji. Należy zadbać o zweryfikowanie podmiotu z którym zamierzamy zawrzeć transakcję. Należy poświęcić chwilę i ustalić dane firmy oraz sprawdzić ją w dostępnych rejestrach. Zweryfikować opinie innych klientów w internecie nt rzetelności firmy. Transparentny nabywca nie będzie miał nic do ukrycia.

CZY WARTO SPRZEDAĆ NIERUCHOMOŚĆ DO SKUPU?

W wielu przypadkach skup nieruchomości to jedyna droga do szybkiej sprzedaży mieszkania czy domu. Niestety w obecnych czasach bardzo trudno o klienta gotówkowego, a zdecydowani nabywcy, często nie otrzymują finansowania bankowego. Można również spróbować obniżyć cenę o 10-15% i zgłosić się do agencji nieruchomości, ale nie gwarantuje to szybkiej sprzedaży. Biura pośrednictwa posiadają dużo nieruchomości w swojej ofercie i nie są w stanie poświęcić dostatecznie dużo czasu i uwagi naszej ofercie. Pośrednik będzie się starał sprzedać naszą nieruchomość za 85% ceny przez kilka lub kilkanaście tygodni a w skupie otrzymamy 80% ceny rynkowej nieruchomości „od ręki”.

No Comments

Post A Comment